Back to Top

Granada CF - Valencia, wynik końcowy 0-1

Granada CF kontra Valencia, wynik meczu 0-1

W niedzielnym starciu dwóch ekip z hiszpańskiej La Liga, Granada CF podejmowała u siebie drużynę Valencii na Estadio Nuevo Los Cármenes. Mecz ten odbył się 4 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00. Zarówno fani, jak i eksperci oczekiwali zaciętej rywalizacji, a ostatecznie na tablicy wyników pojawiła się minimalna różnica, bowiem Valencia zwyciężyła 1-0. Szczególnie istotne było to spotkanie, które miało wpływ na sytuację obu zespołów w tabeli ligowej, a emocje sięgały zenitu na trybunach oraz na boisku.

Mecz Valencia - Mallorca zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2024-03-30 17:30 na obiekcie Estadio de Mestalla miało miejsce spotkanie Valencia vs Mallorca zakończone wynikiem 0-0

W środowy wieczór na Estadio de Mestalla odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Valencia i Mallorca, który zakończył się remisem 0-0. Mimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co sprawiło, że punkty zostały podzielone. Mecz ten miał miejsce trzy dni temu o godzinie 17:30 czasu lokalnego, w ramach 30. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Mecz Villarreal - Valencia 1-0

Dnia 2024-03-17 15:15 odbył się mecz Villarreal kontra Valencia - wynik 1-0

Wczorajszy mecz 29. kolejki La Ligi pomiędzy Villarrealem a Valencią dostarczył dużo emocji i napięcia. Spotkanie rozegrane na Estadio de la Cerámica zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny starały się kontrolować grę i szukać okazji do strzelenia gola, co sprawiło, że widowisko było niezwykle wyrównane i ekscytujące do samego końca.

Mecz Valencia kontra Getafe 1-0

Mecz Valencia - Getafe zakończony wynikiem 1-0

W niedzielnym starciu w ramach 28. kolejki La Liga drużyna Valencia podejmowała u siebie Getafe. Mecz rozegrany w Estadio de Mestalla zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie to miało miejsce dwa dni temu, dokładnie 09 marca o godzinie 13:00.

Valencia vs Real Madrid, wynik końcowy 2-2

Spotkanie Valencia vs Real Madrid zakończone wynikiem 2-2 dnia 2024-03-02 20:00

W meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyny Valencia i Real Madryt zmierzyły się w emocjonującym starciu na Estadio de Mestalla. Mecz, który odbył się dwa dni temu o godzinie 20:00, zakończył się remisem 2-2, po dynamicznym starciu, które dostarczyło kibicom wiele emocji.

Mecz Valencia kontra Sevilla zakończony wynikiem 0-0

Mecz Valencia vs Sevilla, wynik 0-0

W poniedziałkowy wieczór na Estadio de Mestalla odbył się pojedynek pomiędzy Valencią a Sevillą, który zakończył się remisem 0-0. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i zapewnić sobie pełnej puli punktów. Mecz ten miał miejsce w ramach 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego. Czy któryś z zespołów zdołał zdobyć bramkę w drugiej połowie? Sprawdźmy to!

Las Palmas kontra Valencia wynik 2-0

Na stadionie Estadio de Gran Canaria dnia 2024-02-10 20:00 odbyło się spotkanie między Las Palmas i Valencia zakończone wynikiem 2-0

W miniony piątek na Estadio de Gran Canaria odbył się pojedynek między drużynami Las Palmas i Valencia w ramach 24. kolejki hiszpańskiej La Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy potrafili pokonać rywali dopiero w drugiej połowie, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 0-0. Spotkanie to było emocjonujące do samego końca, a kibice mogli cieszyć się z efektownych bramek oraz widowiskowej gry obu zespołów.

Mecz pomiędzy Valencia kontra Almeria, wynik 2-1

Mecz pomiędzy Valencia i Almeria zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Estadio de Mestalla dnia 2024-02-03 13:00

W ostatniej kolejce La Liga doszło do starcia pomiędzy Valencią a Almerią, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Mecz odbył się pięć dni temu, 3 lutego o godzinie 13:00 na Estadio de Mestalla. Valencia kontrolowała sytuację od początku, zdobywając dwa gole przed przerwą, a mimo późniejszego kontaktowego trafienia Almerii, zdołała utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Atletico Madrid vs Valencia wynik 2-0

Atletico Madrid kontra Valencia, wynik meczu - 2-0

Atletico Madrid pokonało Valencię 2-0 w meczu La Liga rozegranym w Estádio Cívitas Metropolitano. Bramki padły w pierwszej połowie, co dało drużynie gospodarzy pewne prowadzenie, które utrzymała do końcowego gwizdka sędziego.