Mecz Real Madrid vs Valencia zakończony wynikiem 5-1

W emocjonującym meczu La Liga pomiędzy Real Madrid a Valencia, królewscy wywalczyli imponujące zwycięstwo 5-1. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Santiago Bernabéu, dostarczyło kibicom wiele powodów do radości, a goście nie mieli szans na zatrzymanie rozpędzonej drużyny gospodarzy. Real Madrid kontrolował grę od samego początku, a wynik na przerwę wynosił 2-0. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najważniejszych momentach tego spotkania!

Relacja z meczu Real Madrid - Valencia

Wczorajszy mecz pomiędzy Real Madrid a Valencią miał miejsce na stadionie Estadio Santiago Bernabéu. Ostateczny wynik to 5-1 dla gospodarzy.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dynamicznie, już w 3. minucie Dani Carvajal wprowadził Real na prowadzenie po asyście Toni Kroosa. Następnie, przed przerwą, Vinícius Júnior podwyższył prowadzenie Królewskich strzelając drugą bramkę. Po przerwie Vinícius Júnior kontynuował swoją świetną grę, zdobywając kolejne dwie bramki dla Realu. W 50. minucie Rodrygo również wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 4-0 dla gospodarzy. W 84. minucie to właśnie on podwyższył prowadzenie Realu na 5-0. W końcówce meczu honorową bramkę dla Valencii zdobył Hugo Duro, ustalając ostateczny wynik na 5-1.

Warto zauważyć, że Eduardo Camavinga otrzymał żółtą kartkę w 62. minucie, natomiast w drużynie przeciwników kartki żółte zobaczyli Pepelu, Dimitri Foulquier oraz Gabriel Paulista.

Mecz sędziował Jose Maria Sanchez Martinez.

Następne mecze dla Real Madrid to spotkania z Cadiz, Napoli oraz Granada CF, natomiast Valencia zmierzy się z Celta Vigo, Gironą oraz Getafe.