Valencia vs Celta Vigo, wynik meczu: 0-0

Mecz pomiędzy drużynami Valencia i Celta Vigo zakończył się remisem 0-0. Spotkanie odbyło się w ramach 14. kolejki La Liga na Estadio de Mestalla. Wynik na przerwę był również remisowy, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu: Valencia - Celta Vigo

Dziś na Estadio de Mestalla odbył się mecz 14. kolejki La Liga pomiędzy drużynami Valencia i Celta Vigo. Mecz zakończył się remisem 0-0, choć obie drużyny miały swoje okazje, to jednak bramki nie padły. Sędzią głównym spotkania był Cesar Soto Grado z Hiszpanii. Atmosfera na stadionie była gęsta, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczynamy spotkanie na Estadio de Mestalla. Zarówno Valencia, jak i Celta Vigo szukają okazji do zdobycia bramki.

35' - Pierwsza żółta kartka w meczu - Franco Cervi z Celta Vigo zostaje ukarany za faul na pomocniku Valencii.

45' - Kończy się pierwsza połowa, wynik to 0-0. Valencia miała kilka groźnych sytuacji, ale nie potrafiła pokonać bramkarza Celta Vigo.

60' - Valencia atakuje! Zawodnicy zdobywają rogi i stwarzają groźne sytuacje pod bramką rywali.

71' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla gości. Unai Núñez zostaje ukarany za brutalne wejście w środku pola.

77' - Selim Amallah dostaje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym drużyny przeciwnej.

87' - Pepelu również dostaje kartkę za niebezpieczne wejście w nogi przeciwnika. Valencia ma teraz trzech zawodników na ostrzeżeniu.

90' - Hugo Guillamón otrzymuje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

90+3' - Sędzia kończy mecz. Valencia - Celta Vigo 0-0. Obie drużyny dzielą się punktami po zaciętym spotkaniu.

Podsumowując, Valencia miała więcej okazji do zdobycia bramki, ale skuteczność napastników zawiodła. Mecz był pełen napięcia, a obie drużyny starały się grać ofensywnie. Czy remis jest sprawiedliwym wynikiem? Ocenijcie sami. Teraz obie drużyny czekają na kolejne spotkania, w których będą chciały odnieść zwycięstwo.